آریا سازه تالی، سازنده
ساختمان‌های نوین و با‌کیفیت

به دنبال اجرای پروژه های خاص و نوآورانه هستیم و از سختی های آن هراسی نداریم
مشاهده پروژه‌های آریا سازه تالی

خدمات آریا سازه تالی

شرکت آریا سازه تالی با مدیرانی متخصص با تجربه و پیشرو و استفاده از فناوری های نوین در صنعت ساختمان و همراهی همکاران و پرسنلی با دانش، جوان و متعهد تلاش میکند پروژه های نوآورانه و متفاوتی را در صنعت ساختمان ایران و جهان با کیفیت مطلوب و سرعت بالا اجرا کند.
ما با همکاری شرکای متخصص و توانمند و به کارگیری سرمایه های ارزشمند سرمایه گذاران و هدف گذاری های جسورانه مبتنی بر دانش برای خلق ارزش در صنعت ساختمان تلاش میکنیم.

پروژه تالی پارک بلوار معلم

این پروژه در بلوار معلم واقع در جنوب غربی منطقه هجده تهران، در مجاورت بزرگراه آیت اله سعیدی، روبروی بازار مبل شماره سه یافت آباد قرار دارد. همچنین از لحاظ دسترسی در نزدیکی فرودگاه مهرآباد و در مسیر بزرگراهی فرودگاه امام خمینی می‌باشد.

اطلاعات بیشتر
پروژه تالي پارک بلوار معلم
ساختمان لوکس تالي

ساختمان لوکس تالی

این ساختمان واقع در بهترین محله شهر ری از نظر دسترسی و بیشترین فضای سبز با موقعیت استثنائی ساخته شده است.

از زیبایی های این پروژه نمایی بی نظیر، نقشه فوق العاده عالی، طراحی خاص توسط شرکت تاج آرک، محاسبات دقیق مهندسی توسط شرکت شریف سازه، ( که تمام طراحان آن ، فارغ التحصیلان دکتری و اساتید دانشگاه صنعتی شریف میباشند) منطبق با تمام آیین نامه ها و استفاده از متریال درجه یک می باشد که باعث به وجود آمدن راحتی و اطمینان در سکونت برای این مجموعه گردیده است. با توجه به شعار پروژه یعنی "شما لایق بهترین ها هستید" بخشی از زیبایی های پروژه در این صفحه نمایش داده می شود.

اطلاعات بیشتر

پروژه راز زعفرانیه

پروژه مجلل راز زعفرانیه در محدوده خیابان ولیعصر، خیابان یکتا، و در محدوده سفارتخانه های برزیل و آفریقای جنوبی می‌باشد که دسترسی مثال زدنی آن به بزرگراه‌های چمران و مدرس و همچنین نزدیکی به پالادیوم مال یک انتخاب مناسب برای تمامی افرادی که به دنبال زندگی رفاهی و بی‌دغدغه هستند نیز می‌باشد که دارای زیر بنایی 9200 متری در زمینی به مساحت 1295 احداث شده است.

اطلاعات بیشتر
پروژه راز زعفرانيه

آریا سازه تالی، گامی مطمئن، فصلی نو

ما با همکاری شرکای متخصص و توانمند و به کارگیری سرمایه های ارزشمند سرمایه گذاران و هدف گذاری های جسورانه مبتنی بر دانش برای خلق ارزش در صنعت ساختمان تلاش میکنیم.

هوشمند
هوشمند

شرکت آریا سازه تالی با استفاده از مدیریت پروژه هوشمند و با استفاده از فناوری های نوین در صنعت ساخت وساز امکان مدیریت موثر، راندمان بالا، کاهش هزینه های انرژی و تعمیراتی را ایجاد می کند. در واقع امکان کنترل محیط و بهینه سازی مصرف انرژی و نظارت مستمر و غیر مستمر را فراهم می سازد. ماموریت ما ساخت سازه های متفاوت و نوآورانه است.

مجرب
مجرب

شرکت آریا سازه تالی با مدیرانی متخصص با تجربه و پیشرو و با استفاده از فناوری های نوین در صنعت ساختمان و همراهی همکاران و پرسنلی با دانش، جوان و متعهد تلاش میکند پروژه هایی نوآورانه و متفاوتی را در صنعت ساختمان ایران و جهان با کیفیت مطلوب و سرعت بالا احداث نماید.

مشاور
مشاور

شرکت آریا سازه تالی با تکیه بر دانش و تجربه ی متخصصین توانمند و مشاورین زبده، آماده به ارائه خدمات مشاوره و خلق ارزش در زمینه های طراحی، اجرا، مدیریت و کنترل پروژه، نظارت و تجهیز و بهره برداری پروژه های عمرانی و ساختمانی می باشد. مجموعه تالی می کوشد تا با مشاوره صحیح و مدیریت منابع گامی در جهت کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت و بهره وری بردارد.

×