پروژه های تالی

شرکت آریا سازه تالی، مالک و سازنده پروژه برج باغ تالی با دارا بودن کوله باری از تجربه و  دانش و جسارت بدون هیچ ادعایی، پس از بررسی بسیار پیرامون روند‌ رو‌به رشد در بازار مسکن تهران تصمیم به ساخت پروژه‌ای فاخر و مانا، به عنوان اولین مجتمع مسکونی با واحد‌‌های کوچک متراژ به علاوه خدمات بی نظیر هتلینگ در کشور گرفته است.

 شرکت آریا سازه تالی به شماره ثبت  ۵۳۸۸۵۷ که از مشارکت سازندگان بزرگ و مطرح شهر تهران، دکتر داود بیدار ،دکتر رضا بیدار، دکتر علیرضا بیدار، جناب آقای جبار طالبی و مهندس مهدی طالبی شکل گرفته و با پشتوانه‌ای از مدیران و کارشناسان متخصص در کنار مشاورانی خبره با کارنامه‌ای درخشان توانسته به دست کارکنان متعهد خود نامی جاودان از خود بر جای گذارد.

حال به بررسی برگ زرینی از کارنامه درخشان و عملکرد بی نظیر شرکت آریا سازه تالی در صنعت ساختمان خواهیم پرداخت.

پروژه تالی پارک بلوار معلم

این پروژه در بلوار معلم واقع در جنوب غربی منطقه هجده تهران، در مجاورت بزرگراه آیت اله سعیدی، روبروی بازار مبل شماره سه یافت آباد قرار دارد. همچنین از لحاظ دسترسی در نزدیکی فرودگاه مهرآباد و در مسیر بزرگراهی فرودگاه امام خمینی می‌باشد.

اطلاعات بیشتر
پروژه تالي پارک بلوار معلم
ساختمان لوکس تالي

ساختمان لوکس تالی

این ساختمان واقع در بهترین محله شهر ری از نظر دسترسی و بیشترین فضای سبز با موقعیت استثنائی ساخته شده است.

از زیبایی های این پروژه نمایی بی نظیر، نقشه فوق العاده عالی، طراحی خاص توسط شرکت تاج آرک، محاسبات دقیق مهندسی توسط شرکت شریف سازه، ( که تمام طراحان آن ، فارغ التحصیلان دکتری و اساتید دانشگاه صنعتی شریف میباشند) منطبق با تمام آیین نامه ها و استفاده از متریال درجه یک می باشد که باعث به وجود آمدن راحتی و اطمینان در سکونت برای این مجموعه گردیده است. با توجه به شعار پروژه یعنی "شما لایق بهترین ها هستید" بخشی از زیبایی های پروژه در این صفحه نمایش داده می شود.

اطلاعات بیشتر

پروژه راز زعفرانیه

پروژه مجلل راز زعفرانیه در محدوده خیابان ولیعصر، خیابان یکتا، و در محدوده سفارتخانه های برزیل و آفریقای جنوبی می‌باشد که دسترسی مثال زدنی آن به بزرگراه‌های چمران و مدرس و همچنین نزدیکی به پالادیوم مال یک انتخاب مناسب برای تمامی افرادی که به دنبال زندگی رفاهی و بی‌دغدغه هستند نیز می‌باشد که دارای زیر بنایی 9200 متری در زمینی به مساحت 1295 احداث شده است.

اطلاعات بیشتر
پروژه راز زعفرانيه